Alice100

Jak mám své kočce změřit velikost, když ji chci koupit kabátek?

Prosím poraďte. Máme kočičku a ta moc chce chodit na procházky. Máme i postrojek, ale vždy když s ní vyjdu ven, začne se klepat zimou a je jako led. Každopádně jí chci koupit nějaký teplý kabátek nebo bundičku a když jí chci nějaký koupit, nevím si rady s velikostí.Nebo to mám odtipovat?
Doplňuji:
Děkuji gecco za radu ale já mam malou hoooodně chlupatou kočičku a chtěla by jí kouppit něco jako tohle: http://www.dx­.com/cs/p/juqi-cute-rabbit-style-cotton-pet-apparel-clothes-for-dog-cat-pink-white-size-xl-286382?tc=CZK­&gclid=CjwKEA­iAxZKmBRD_5cCvs­8SbxXsSJADZBCmdNj4Sa­daDAg9k_IfegiK­mkMsAOEFzQOLVvVSfsFLUZ­RoCiTbw_wcB#.VMTcGP6G_2U

Nejlepší odpověď
gecco

Viz – http://www.oblecky-pro-sphynx.cz/
😉
A nebo jí nějaký rovnou ušij – přesně na míru, ne?
Doplňuji:
Pokud máš „hódně“ chlupatou kočku, tak ji kabátkem nenasírej a chovej se k ní jako ke kočce, ne jako k plyšákovi…
😉
Já myslel, že máš nějakého ´naháče´.

Další odpovědi
Agneta

Kočky přece nepotřebují zimní bundičku:D
Dej jí víc najíst, aby měla kalorie, a nebuď s ní dlouho venku:D
Doplňuji:
Doporučuji vzít kočičku na chvíli k s sobě pod bundu, a zahřát ji. :D

Drap

Netrap prosím kočku! Je to pro ni nepříjemné a nepřirozené. Stejně jako neni přirozený postroj. Každá kočka je osobnost.

lota

Pokud obleček chceš, určitě se dají míry odhadnout podle nastavení postroje. Osobně bych ale do takového oblečku nešla, kočce pobyt venku prospěje, možná potrvá než si na zimu zvykne, ale tím líp, že si zvykne.