pn65

Jak mám sundat ze zdi el. velkoplošný vypínač abych ho mohl zpravit? díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
www

Zpravit se na něm nedá nic.
Pouze spravit, jinak opravit a to máloco, většinou se mění celý vypínač.
Dnes jsou plastové a je potřeba vyjmout tlačítka(o), které je ve svém středu uchyceno svými výčnělky v rámečku vypínače. Rámeček jemným páčením směrem od tlačítka vyhnout, uvolněné tlačítko pak lze vyjmout a opravit kontakt.
Pokud jsou kontakty v pořádku, mění se celý vypínač. Jak, to ti vyplyne z toho co uvidíš 🙂
Praxe

Další odpovědi
Hlada

Zpravidla stačí uprostřed u osičky, na které otáčí klávesa, zasunout šroubovák a lehce zapáčit. Tím se odehne rámeček a je možné osičku i s klávesou vyjmout. Dál je to už jasné.

mosoj

Konstruákcí je několik. Buďto se vypruží rámeček do strany a plošné tlačítko se vyjme, nebo je celý rámeček i s tlačítkem na těle ztuha nasazen, pak stačí s citem odpáčit od zdi.

kablik

chceš patrně něco opravit, přitom to neumíš ani pořádně napsat chacha…