jajsemja10

Jak mám stáhnout Blender?

Nevíte někdo jaký je problém když zkouším stáhnout Blender přes oficiální stránky Blenderu ale nejde to?

Odpovědi
Emefej

Nevím, právě jsem zkusil stáhnout nejnovější verzi 2.92.0 a šlo to úplně bez problémů.

Nassin

Zkus https://ulozto­.cz/file/lUMqkOW­QRBa5/blender-exe

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

seraphico

Co znamená, že to nejde? Jak se to projevuje?

jajsemja10

Ono se mi to vlastně nainstaluje ale když to chci otevřít tak se mi otevře nějaký úplně nesmyslný rámeček

Dochy

Tak tos ten dotaz ale napsal dost nesmyslně. Jak Ti pak někdo může poradit? Aby to pak nedopadlo jako v tom vtipu jak přijde chlap k doktorce a ptá se:
Berete tady tyhle kartičky od pojišťovny?
Ano, samozřejmě. Jaký máte problém?
No mně se nepostaví…
(a pokud neznáte tak si zbytek najděte)