Jak mám správěn vyplnit složenku pro zaslání peněz na účet když nakupuji na Aukru?

Jak mám správěn vyplnit složenku pro zaslání peněz na účet když nakupuji na Aukru? Můžu to udělat na poště?

Odpovědi
radulin01

Já osobně platím přes internetbanking,ale je důležitá domluva s prodejcem.Ten udá číslo ůčtu.Někteří prodejci vyžadují uvedení čísla aukce,coby variabilní symbol.

cikuli

potřebuješ číslo účtu prodejce a číslo aukce použij jako variabilní symbol. zaplatit můžeš,kde chceš.

FeKka

Můžeš. Zajdi si na poštu a paní na přepážce řekni, že bys chtěl složenkou poslat peníze na účet. Ona ti dá takový růžový papírek kam vyplníš – Kolik peněz posíláš, jeho č.ú., Tvoji adresu a jméno, Variabilní symbol (obvykle číslo aukce, nebo Tvojí přezdívku. To je myslím všechno. Pak té paní dáš ty peníze, co mu chceš poslat + nějakých pár korun jako platbu za to, že to vůbec můžeš poslat.