jak mám snížit životní pojištění od ING.Když jsem si to zařizovala přes etn a šly někomu provize z toho?

pojištění mám na 1500 chci to snížit na 500kč ale paní z ing mě varuje kvůli těm provizím abych s tím neměla potom problém a neplatila ještě jim za to že to chci snížit…Nevím co s tím?Kvůli etn jsem si musela i zrušit tel.číslo protože jsem to měla přes ně a pořád mi nechodily žádné složenky a teďka mi choděj jak na běžícím pásu,naletěla jsem a nevím si rady…

Nejlepší odpověď
led

Vykašlite sa na agenta Ing. a choďte priamo do pobočky. V každej pobočke je v službe pracovník na riešenie zákazníkov. Vyhovárať sa na neprístupnosť zmluvy nemôžu, je v regionálnej centrále a po krátkom rozhovore službukonajúceho pracovníka s centrálou sa dá všetko vybaviť na mieste.
Potrebovala som tiež rýchlo vyriešiť problém s Ing.(poisťovňou), bol vyriešený behom 5 minút. A bez provízie.
Tento štýl práce majú vo všetkých pobočkách na svete.

Další odpovědi
panenka

Ty provize jdou tomu kdo to s váma uzavřel pokud to chcete zrušit tak můžete jen tá paní která to s váma uzavírala bude muset né všechny jen něco pokud to budete chtít snížit provize vrátit,protože vy tu pojistku vlastně snížíte.Pokud jí chcete snížit tak i toto můžete jen se domluvte s někým jiným ze společnosti na tom aby vám to udělál.

Mimo mé práce se věnuji bokem oddlužením,hy­potékama,půjčka jsem finanční poradce a taky při hypotékách a oddlužení uzavíráme pojistky nenechte se obalamutit bojujte přeji hodně štěstí

ReHu

Záleží na tom, co to máš za smlouvu a jak je sepsaná.
Některé smlouvy mají sankci za sníženi částky, ale pokud ještě budeš platit léta, tak se to jistě vyplatí.
A také to máš důkaz toho, ne ne vždy se vyplatí si něco zařizovat sama pře etn.
Pokuid je fin.poradce dobrý a není to pouhý zástupce některé pojišťovny, je to vždy lepší.
Ale musí se hledat ten správný.

ARIS

Výše platby životního pojištění se dá snížit i písemně, prostě pošlete dopis, se žádostí o snížení … Jen nevím jaké jsou tam lhůty. A podívejte se co jste vše podepsala, zda není někde nějaký poplatek o kterém teď nevíte…
Pokud jde o provize, ty se platí tomu kdo to s Vámi sepsal (měl by též umět poradit v dalších věcech ..)podle mě by se Vás to nemělo týkat vůbec. Já mám svého poradce který nezastupuje žádnou pojišťovnu, ale mne. Ze začátku jsem mu moc nevěřil, ale teď jej rád doporučuju. Můžete se na něj obrátit přez jeho stránky: www.smsporadce­.ic.cz