anonym :D

Jak mám škádlit holku?

Zdar! Vím, že tenhle dotaz je úplná blbost, ale já prostě nevím, jak škádlit holku, která se mi líbí, takže vás prosím o nějaké rady. Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
marci1

Být schopný trošku si ženu dobírat, je jedna z nejdůležitějších a nejefektivnějších věcí, kterou upoutáte její pozornost.
Častokrát dokážete ženu vtipně škádlit automaticky, když je mezi vámi přirozená chemie.
Občas se ale stává, že muži neznají správnou míru a překročí jistou hranici, kdy už jejich snaha ženu škádlit není ani roztomilá, ani vtipná.
Je nutné najít správnou rovnováhu.
Když už se rozhodnete dobírat si nějakou ženu, nezapomeňte škádlení prokládat několika minutami seriózní konverzace o něčem více osobním. Tím ženě ukážete, že umíte najít rovnováhu mezi hravostí a vážností.
Upozorníte tak na to, že jste mnohostranný, a ne jen jednoduchý předvídatelný muž. 🙂

http://gentle­mansblog.cz/10-jednoduchych-zpusobu-jak-uspesne-flirtovat/

Další odpovědi
Drap

Lechtej ji na chodidlech

elkon

Když nevíš, tak na to nemáš. To jsou věci, na které se chlap neptá, ale dělá je intuitivně.

autacek

jazykem

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.