anonym :D

Jak mám sbalit zadanou kamarádku?

Zdravím! Mám kamarádku, co se mi líbí, ale má partnera. Moc o něm nemluví, a když ano, tak negativně. Známe se asi 3/4 roku. Znáte někdo nějaké techniky, co mám v této situaci dělat? A prosím pouze rady, jak ji opravdu sbalit, ne se na to vykašlat atd.

Odpovědi
autacek

Normálně ji sbal jako nezadanou. Prostě ji musíš přesvědčit o tom, že jsi pro ni ten pravý.

nyjono

Normálně se jí zeptej, jak jim to klae a jestli by s tebou třeba šla na sleničku nebo na kafe nebo na výlet nebo …

elkon

Když to nevíš, tak toho nech. Normální chlap se na takové věci neptá, ale jedná.

paul1

Všechny rady, co tady máte, jsou fajn. Hlavně jí to musíte říct.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.