tomas juran

jak mám sbalit holku???

je mi 13.potřebuju nějaký návod jak jí nenápadně naznačit že s ní chci chodit

Nejlepší odpověď
annas

Pdřečti si další rady. Otázka se stále opakuje, stačilo ji vložit do modré lišty.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=jak+sbalit+hol­ku&sa=Vyhledat#1184

Další odpovědi
arygnoc

jdi za ní, tak aby tě neviděla, otoč ji (třeba ji plácni po prdýlce) a jak se otočí, dřív než začne reagovat, ji vlep pusana.
a až potom se ptej.

žolik:

někdy bych vám i dal palec.
ale odrazuje mne ta vaše čžešťyna.

Ponytail

Normálně se jí zeptej, jestli by s tebou nešla ven nebo do kina:-)

žolik

Normálně řekní jí to,pozví ji na zmrzku,zační sám buď aktivní,jaké má zálibi,mluvte co chce dělat o prázdninách.

Zdroj: žolík