láďa1

Jak mám rozumět recenzi stejného hotelu?

Pojedeme na Djerbu a čtu recenzi o hotelu kam jedeme,každý píše jinak.Je to tím,že každý očekává něco jiného,nebo je někdo"fajnovka" a někomu stačí méně pohodlí??
http://hotel.in­via.cz/tunisko/djer­ba/isis-hotel-spa/tour-313508/?id=40­754776#review155909

Nejlepší odpověď
ponovotny

vysoké hodnocení postrádá podrobnosti, což zvyšuje pravděpodobnost, že může jít o fiktivní recenzi.
každopádně u nízkých hodnocení máte dost důkladně popsáno jaké konkrétní problémy můžete očekávat

Další odpovědi
Drap

V každé takovéto recenzi se samozřejmě odráží subjektivní zážitek a pocit hodnotitele. Recenze od různých lidí, se mohou značně lišit.

marci1

Samozřejmě, že každý má jiný subjektivní pocit, ale trošku divné je, že ty méně body hodnotící recenze jsou v poslední době ( poslední tři ).