Kepler

Jak mám rozumět propagovanému sloganu „ultrarychlý internet HD“?

Zkratka HD znamená „high definition“, tedy vysoké rozlišení. Co s tím má společného rychlost internetu? Rozlišení HD je snad vlastnost nahrávky, resp. zobrazovacího prvku, ne? HD nahrávku přece stáhnu i pomalejším internetem. Asi je to hloupá otázka, moc tomu nerozumím.

Odpovědi
Edison

To je dobrý… Normální reklamní blábol. Ono to taky můž znamenat high distorsion. 😁 Ale taky molekulu z jednoho atomu vodíku a jednoho atomu deuteria, nebo hard disk, Harley Davidson, heavy duty… nebo co chceš…

Buď rád, že není třeba 3D, nebo dokonce 5D… 😁

Arne1

Hloupá otázka to není, jenže pravý význam zná jen ten markeťák co tu ptákovinu vymyslel a těší ho, jak všichni bádají co to znamená.

jáára

NijaK

Kepler

Edison: takže něco jako high debility…:-))

Edison

… nebo tak… 😁

Edison

Ještě taky high density… To by asitak mohlo… Já bych to pak označoval spíš jako HS – high speed, nebo tak něco…

Edison

A ještě se před to dá dát V, nebo U…