Avatar uživatele
on+ona

Jak mám říct rodičům že v 15 letech mám o 9 let staršího přítele?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4321 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

nezdá sa mi to vo Vašom veku primeraný partner, ale to ste asi nechcela počuť.

Ťažko, nebudú asi nadšení, skôr budú proti.
A nedivím sa im.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Tak jim to řekni až za tři roky, to už nebude tak hrozný…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Prostě jim to řekni! Jako každé rodiče by mě hodně zajímalo,co čeká chlapík v jeho věku od patnácky a nakolik vás limituje tvůj pubertální věk v aktivitách ve volném čase…:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Řekni jim to za 3 roky. Pokud váš vztah vydrží.
A.....jak hodně je váš vztah vážný? Víš, že sexuální styk s tebou není zcela OK?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
auluk

Znám 17 letou holku s 30 letým přítelem a je to dost divné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Stejně jako auluk – mám spolužačku, které je 18 a chodí s chlapem přes 30, je to vážně hodně divné, podle mě je to „vztah“ jen o tom že on má dost peněz a ona je tím pádem namyšlená k neusnesení. Dokonce si, bláhová, myslí, že se k právnickému titulu prošu*á, už se těším, až jí spadne hřebínek, blbce vypatlaný…
No, to je fuk, já v 15ti letech měla svého prvního, kterému bylo 19. Tehdy jsem na vztah a to všechno okolo určitě připravená nebyla. Tihle starší týpci už chtěj po holce něco jinýho, než jen roztomilé mazleníčko a tokání… Z toho jsem já měla strach a taky jsem na to hodně tenkrát doplatila… Být tebou bych zkrátka počkala, v 15 je vážně ještě moc brzo na všechno…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pravda, kontakt očí a vzájemná důvěra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Normalně, ale zaleži jake maš rodiče některym vadi to že vubec někoho máte.
Ja bych mohl mit holku o x let mladši i starši nebo dokonce kluka a mamka by to brala vpohodě.
A jinak do 10 let rozdil je vpohodě a docela častý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
on+ona

Mě je 15 a mu 24. Je strašně hodnej a chápe že na sex nejsem ještě připravena. Že mu to nevadí že počká.

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

já měla o 9 let mladšího kluka bylo mu 16 a mě 25 jeho maminka to věděla a nevadilo jí to, jeho taťkovi jsme to tajili, ale myslím, že něco tušil, vydrželo nám to spolu 17 let :) a našim to nevadilo už vůbec :)
vždy jsem byla na muzikanty a on byl kytarista, předtím jsem měla bubeníka..

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek