MilanKazatel

Jak mám říct rodičům že jsem dostal napomenutí třídní učitelky za vyrušování v hodině?

Učitelka mi to napíše do omluvňáku a musí to podepsat rodiče. Nejsem na základce jsem na gymnáziu a tam je to přece trochu jiné s tím chováním. Učím se málo a známky nejsou nejlepší a nevím jak jim to mám říct protože mě nemine extrémní seřvání a k vůli tomu jsem v noci Budeč nespal.

Nejlepší odpověď
Malvína

Když víš, co tě čeká, tak s tím už vlastně počítáš. Nehledej kličky, oznam to přímo. Seřvání tě asi stejně nemine, ale není to to nejhorší. Nebo tě naopak překvapí svou reakcí, co ty víš.
Pokud ale víš, že na školu celkem dlabeš, měl bys jít do sebe. Pak se vyhneš okřikování ze strany rodičů.

Další odpovědi
elkon

Když víš co jsi udělal a že to není správné, tak se k tomu postav jako chlap a nebuď „podělanej“. A koukej se učit, děláš to pro sebe. jistě budeš chtít jednou vydělávat peníze.

Kazatel

Jen počkej doma, smrade!