Avatar uživatele
Bety751

Jak mám přemluvit rodiče, aby mi koupili na Vánoce ipad?

Blíží se Vánoce a proto si moc moc moc přeju ipad. Ve škole mam samé jedničky.
Nevím však, jak se rodičů na něho zeptat. Poradili byste mi prosím? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, anonym před 3054 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Prostě a jednoduše česky…
😉
Ale – z pozice rodiče, bych se tě zeptal, proč zrovna iPad (a rozhodně bych nechtěl slyšet, že je krásně bílý…) – takže si rozmysli, proč jej vlastně chceš (co jiné zařízení neumí)…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rouzi

A já myslela, že dárky nosí ježíšek. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Quimby

Prostě použij argumenty. Když máš nějaké ruzimný důvod proč by ti ho měli koupit, tak jim ho řekni. Pokud ani to nepomůže, tak je asi zbytečné se snažit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

hned mi po precitani nadpisu napadlo, že s so samymi jednotkami v ruke

ale poviem vam rovno: mne v 10 rokoch so samymi jednotkami zamietli Furbyho…peniaze neboli problem, rodicom prisla ta hracka ako hovadina

ak mate malo penazi ,nijako, ak mate dost penazi a rodicia su konzervativni, nijako…ale, ak su peniaze a rodicia su pristupni na taketo veci:

proste sa opytajte

mozno budete do maturity denne umyvat riady, na to sa pripravte
budete mat vlastny pocitac, takže k inym pocitacom nebudete mozno mat viac pristup
budete nabijat mozno denne, nadavat na nereagujucu obrazovku atd

vela stastia

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Každá rada je drahá. Já jsem celé dětství toužil po kole s přehazovačkou, nikdy jsem ho nedostal a přežil jsem to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nejlépe osobně a vlastnými slovy.
„Mámo, táto, k tomu mému Ipadu na Vánoce bude taky obal? …že nemám Ipad? … já myslím ten, co dostanu od vás pod stromeček“

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

  1. Zahoď svůj mobil do řeky a řekni a žes ho ztratila. Pak párkrát nadhoď téma, že holky ze školy několikrát sledoval cestou domů nějaký neznámý muž.. Až se budou ptát co je dneska v módě, že bez mobilu být nemůžeš, tak řekni iprd.
  2. Najdi si brigádu a když se budou ptát, řekni že potřebuješ peníze, že si chceš koupit iprd. Uviděj že jen nenatahuješ ruku ale že si skutečně ochotna si na něj vydělat, třeba ti ho koupěj pod stromek. Po Vánocích se pak na tu šaškárnu s prací vybodni 🙂
  3. Kdyby to nevyšlo, choď dál vydělávat monýsky a požádej rodiče o leasing. Půjčej ti na iprd, ten si koupíš hned a budeš jim to vracet měsíčně na splátky.
  4. Nebo to udělej jak to dělám já když něco chci, už jsem to tu kolikrát psal, dojdeš za mámou a řekneš „mamá, když si našetřím polovinu iprda, přispěješ mi na něj druhou?“ ona řekne že jo, a pak dojdeš za tátou a řekneš: „papá, když si našetřím polovinu iprda, přispěješ mi na něj druhou?“ a až řekne že jo, dojdeš ještě za babičkou a předneseš stejný návrh…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Zbít je, dát jim výchovnou facku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zmínit se můžeš. Nevím kolik máš let, je to velmi drahý dárek. Záleží také na tom, jak jsou na tom rodiče finančně. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Poruč jim to!!
Nebo jim pohrož atantátem.
Jinak odpovědět neumím.
Prostě ho chceš,tak ho dostaneš!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ve škole máš samé jedničky a logika ti nic neříká?

Rodiče přece přesvědčíš úplně stejně,
jako někdo přesvědčí tebe,
abys udělala něco, co udělat nechceš.

Kdybys výše napsanému náhodou nerozuměla: Nechce-li
někdo něco udělat (koupit ti ipad), nelze jej přesvědčit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NickiB

Zeptej se jich, jaký mají daný rozpocet na Vanoce. A kdyz se to do toho vejde… :) Pokud by se to tam neveslo, tak se zkus nejak domluvit s tim „mirnejsim“ rodicem :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek