SEmperor06

Jak mám prosím dostat účet od Epicgames, když mi někdo ukradl email a změnil ho?

Odpovědi
anonym

ukradené účty jsou věčné téma a stále se opakují pořád dokola postupy jak tomu předcházet. Když už se to stane, je pozdě to řešit.

Bylo třeba zvolit silnější heslo a zapnout dvoufázové ověření přes SMS, takové dvě maličkosti, a nikdy by ke krádeži účtu nemohlo dojít … nyní prostě provozovatel netuší, zda je zrovna ten váš nárok oprávněný či ne, nemůže vám účet vrátit, protože neví zda právě vy nejste zloděj, který se jinému snaží účet odcizit tím, že jej označuje za zloděje a předstírá, že mu byl účet odcizen.

Apendix

Jak je vidět u Zuzky, tak rádoby zabezpečení druhým stupněm je spíše zbožným přáním. V realitě ale ubožák schovaný za klávesnicí i tohle obejde. Předpokládám Zuzko že odpovědi se nedočkáš bo odborníci mlčí. V mám případě (nebo spíše v případě mýich dětí) je to podobné. Přiznám se že o nějakém zabezpečování účtu jsem neměl ani tušení. Teď vidím že nerozumím ani architektuře na které to celé má být postaveno. Epic účet je ukradený a mohu říci že jsem to řešil ihned jak jsem to zjistil. Rádoby podpora Epic studia s tím neudělal vůbec nic jen mi oznámila že mě nemohou ověřit a tedy mi nemohou pomoci. Otázkou je proč to mají takto nedokonale nastavené. Jednoznačně z toho plyne že jdou vlastně vždy na ruku zlodějům. Když se vrátím na začátek tak po koupi konzoly PS4 byl zřízen účet výrobce Sony. Následně aktivována hra Fortnite (kupón byl zakoupen s tou konzolí). To je vše co jsem před 5ti lety udělal. Žádný epic game účet jsem nezřizoval. Přesto je teď ukradený. Nejsem schopen se dopátrat toho jak to tedy celé funguje. To by byla 1. otázka. Nyní je tedy profil hráčů vybrakovaný ale ny PS4 běžně zapnou hru Fortnite (kde samozřejmě není úroveň nahraná za pět let, nastřádané vybavení atd.) ale normálně hrají dál. Znamená to tedy že prakticky při hře pokračují na tom ukradeném epicgame účtu a „nahrávají úrovně“ zase tomu darebákovi kterému studio epicgame dopomohlo ke krádeži toho účtu a který pak prodá někomu kdo se s tím nechce „trápit“ od začátku? To je 2. otázka. A poslední 3.otázka jaké je tedy řešení? Strávil jsem asi hodinu prohlížením možností na té konzoli PS4 ale tam nikde žádná zmínka o účtu epicgame není. Žádná možnost odhlásit, přehlásit, resetovat atd prostě není.. Pokud by mi někdo mohl na tyto tři otázky fundovaně odpovědět, byl bych moc vděčen 🙂

Zuzka Kocova

Dobrý den byli ukraden účet od epicu jak ho dostanu zpět? Upozorňuji že jsem měla i dvoufázové ověření tudíž tomu vůbec nerozumim.