Áda Ananas

Jak mám přinutit rodiče, aby mi koupili zakrslého králíčka, mám už křečka?

Jak mám přinutit rodiče aby mi koupili zakrslého králíčka, mám už křečka a rodiče řekli že už mi 2.mazlíčka nepoří?

Nejlepší odpověď
da ny

Rodiče se nenutí, ale žádají !!! S pokorným prosíkem… :)

Králíčci jsou silným alergenem pro alergiky. Potřebují větší péčí, hygienu
než malý křeček. Rádi značkují, trucují, potřebují „výběh“, kontakt.
Jejich zápach je silnější než u křečka.
Vhodnéáa kontaktní zvířátka jsou třeba osmáčci.

Další odpovědi
annas

Formulace vaší otázky je nevhodná. Přece není správné, abyste rodiče k nečemu nutila. .

Může je požádat, poprosit, aby vám králíčka koupili. Pokud rodiče nesouhlasí, vysvětlí vám důvody, měla byste je respektovat.

Zřejmě podle nich vám křeček stačí.

Nela56

Jak ti zde máme poradit, když vůbec neznáme okolnosti ?

jsemjá

Poradím ti, nenuť je, jinak ti nekoupí ani mouchu nějak to přežij.