abrakadabra

Jak mám přežít neopětovanou lásku ?

Už několik let miluju kluka který mě nemiluje. Nepotkáváme se, nikdy jsme spolu nic nezažily ,nikdy ke mě neprojevil žádnou náklonost.Přesto každý den cítím bolest a prázdnotu .Téměř každou noc se mi o něm už několik let zdá. Bojím se že to nikdy nepřestane .O mích citech ví a já vím že ke mě nic necítí .Čas to nevyléčil , co mám dělat ?

Nejlepší odpověď
marci1

A jak to víš, že Tě nemiluje ? Pokud se nepotkáváte, neprojevil k Tobě náklonnost, tak nelze hovořit o neopětované lásce. Ta by nastala, pokud by Ti dal jasně najevo, že Tě nemiluje. Dokud Ti neřekne, že Tě nemá rád, tak je pořád šance.

Další odpovědi
Jsemtady

Neni to laska. Je to jen takove blaznovstvi. Az prijde ta prava laska tak poznas ze je to mnohem silnejsi pocit.
Chce si to sednout .. uklidnit se .. vlastne se nic nedeje, zivot jde dal .. otevrit se novym zazitkum. Pak treba poznas ze okolo sebe mas nekoho pro koho bys byla tou pravou. A pak teprve poznas tu opravdovou lasku a ta je mnohem silnejsi a na tohoto si ani nevzpomenes. Znam to, neboj. Jinak muze pomoct si predstavit jak mu peres ponozky a on na tebe sere a treba chlasta nebo neco negativniho na nem. Ze by byl nakonec k zivotu k nicemu. Proste se jen uklidnit logicky se zamyslet a nechat srdce otevrene pro neco noveho.