tana2002

Jak mám přesvědčit učitelku,aby mě nechala s narazenou rukou nepsat?

Doplňuji:
Prosím o rady.:-):-):-)

Nejlepší odpověď
Quimby

Pokud jí máš v něčem zafixovanou tak by jí to mělo stačit říct. Ještě jí k tomu přidej zprávu od doktora.
Je možný, že tě místo toho ale vyzkouší.

Další odpovědi
led

ak je to previerková pisomka (nie diktát) máš dve možnosti:
1 – nepísať, ale ústne odpovedať
2 – písať druhou rukou (dá sa to, aj keď sa to potom ťažko číta)

mosoj

Ruku useknout.

Drap

I s naraženou rukou lze psát

vlasecc

Je jen jedno řešení ⇒ doložit postižení lékařskou zprávou, která bude obsahovat i výslovně přísný zákaz psaní po určitou nutnou dobu. Je-li to nutné, lékař to takhle rád napíše.
A po vyléčení je nutné ovšem zpětně vše dopsat; pokud jde o písemku, pak ji absolvovat dodatečně po uzdravení.
Vlastik

Kelt

A co když tě nechá, abys jí do diktoval, že to bude psát samana PC. Umíš to, nebo tady hledáš výmluvu, jak se vyhnout psát písemnou práci.

mandat

Záleží na postoji rodičů. Pokud nechtějí, abys psala, tak prostě učitelce řekni, že to psát nebudeš, a když ti dá za 5, rodiče udělají ve škole humbuk.