Jak mám přesunout písničky z notebooku do mobilu?

Mám je stáhnuté ve složce na ploše v notebooku, a když připojím kabel, který je určený pro spojení mobilu s počítačem, nic se neděje a mobil napíše: USB nenalezeno, chcete deaktivovat bluetooth? Co mám prosím udělat?

Nejlepší odpověď
led

Ak som si dobre všimla, používate súčasne 2 spojenia na mobil.
Súčasne môžte používať len jedno spojenie. Linka-USB, alebo Bluetooth.
Ak máte prepojenie cez USB zrušte – deaktivujte BT. Vtedy by sa to mohlo spojiť. Teoreticky uvažujem, že máte Win XP a program na spojenie s mobilom.
Prípadne druhá možnosť:
odpojte kábel
na Notebooku a mobile zapnite BT, spárujte, a môžte prenášať.

Další odpovědi
kosaaaak

  1. Může být vadnej USB port, v PC jich je víc, tak zkus jinej.
  2. Může bejt vadnej kabel, zkontroluj jestli není nekdě skříplej nebo z něj netrčí drát.
  3. Když přidáváš hardware, windows by ti měl vyhodit nějakou oznamovací hlášku typu „nové zařízení“, pokud se tak neděje, je něco špatně. Zkus restartovat počítač, nebo se přihlásit pod jiným účtem, když restart nepomůže.
  4. V nejhorším případě, kdyby byla vada přímo v mobilu, si koupíš čtečku karet a uděláš to ručně.

www

Bylo to tady už několikrát, zkus dát otázku do modré lišty a vyhledat.
Jinak ale:
Pokud chceš propojit mobil s PC, musíš do PC nainstalovat vhodný program.
Další možností, bez kabelu je použít BT,
nebo vložit do PC paměťovou kartu z mobilu (buď přímo do slotu-pokud to jde, nebo pomocí čtečky do USB)

kamila44444

přesně nevím jak se to dělá ale přes ten kabel se to dělá nejčastěji.Když chcete písničky z notebooku přes kabel,tak se v mobilu musí nejdřív něco nastavi.Dáte nastavení a tam by jste to někde měli mít- nastavení sítě přes kabel nebo něco takového.jestli nemáte kabel,tak to jde i přes paměťovu.Ale o tom už nevím vubec nic. :D