Andyna Č.

Jak mám přemoci strach z (mého prvního) polibku?

Mám kluka od tohoto pondělka a on ode mě chce polibek ale já nikdy žádnýmu klukovi nedala ani pusu (normální). Řekl mi že chce k valentýnu polibek, chci mu ho dát ale strach je větší…

Nejlepší odpověď
iceT

no ale on tě neukousne,to se neboj.k tomu prvnímu polibku se postupně dopracuje každý.

Další odpovědi
Questman

Buď ráda, že máš koho líbat :(

led

…mám kluka,
     od tohoto pondělí,
dnes je středa,
čas neúprosný je
            doba rychlá
Bojím se,
co dělat mám …
Strach …
          překonáš tehdy,
pokud sama budeš chtít
dát ten polibek,
          ten opravdový,
z lásky
          ten, který
chceš dát Ty,
ne jen proto,
          že ho
              chce On …
Chcete ho přece Oba.
Ten První polibek z lásky,
ten si člověk pamatuje,
to váhání, ty rozpaky
i tu radost …
neboj se
každá jsme tím „trpěli“..

www

Strach nemáš mít z čeho, všichni nějak začínali 😁
Klidně mu řekni třeba ‚jo, ale napřed ty‘ a pak to udělej stejně!
Doplňuji:
‚Opisovat‘ od zkušenějšího se totiž v těchto věcech většinou vyplácí. No a pokud se mu do toho nebude chtít, znamená to, že je pravděpodobně stejně nezkušený jako ty 🙂 Ale i tak to nakonec nějak dopadne a úspěšně, neboj!

Reezo

Hlavně to musíš cítit ty, že to chceš udělat. Pokud to chceš, tak to udělej.
Určitě si nebude o tobě myslet nic špatného nebo nijak se nepohoršíš.
Prostě až budeš chtít mu dát pusu tak mu jí dej a bude rád za tu pusu určitě. 🙂

klob1

Z polibku i strach? To spíš mít strach z něčeho jiného, že by to nebylo pak jen o polibku.
A hlavně roušku jasně? Ne, to by asi už ten polibek nebyl.
Hele, polibek je přirozené, vůbec nad tím nepřemýšlej. On už si poradí a věř, že to bude v pohodě. Buď přirozená, jako, když s ním mluvíš, jako, když třeba se jdeš projít s ním. Také jsi nepřemýšlela, jestli půjdeš první levou nohou nebo pravou. Mít takové starosti s polibkem, co by za to člověk dal. Spíš dnes je umění najít takového člověka, se kterým by člověk nemusel mít strach líbat. protože by se mu dalo věřit a byl mnoho blízkého původu.
Žádné strachy, polibek nejsou prachy. To přijde samo, pokud se s ním budeš chtít políbit i ty, tak se políbíte a to půjde samo jako by to bylo už dávno. Pokud se dním nebudeš chtít, tak se nepolíbíte. Je to souhra dvou lidí. A od přírody se umí člověk líbat, je to citová záležitost. Ne jako se učit jezdit na kole.

Eva 38

strach bych měla pokud má opar.

briketka10

první polibek svému prvnímu klukovi to je tak kráásný :)

zjentek

led: ty sis něco zakouřila?

led

zvedavec…

gagaga

andynko, vy jste jeste takova " cistoucka " ..nechci vas strasit, ale v zivote vas cekaji jeste " horsi " veci
:))
ale mooc vam zavidim .. ten pocit toho teseni, ale i strachu ..to ja uz nezaziju :)

tak at se povede ta prvni pusinka !! :)

  • iv-