alliade

Jak mám přemluvit rodiče na druhého psa. Labradora??

Jak mám přemluvit mamku a tatku na druhého psa??Je mi skoro 13. Jsme 3 děti. Máme králíka, Osmáka Degu Harryho a teď druhé osmáčí miminko Teddyho,plánujeme činčilku a máme jednu bíglí slečinku Miu. Mii jsou 4 skoro 5 let. Mamka si našla práci a já toužím po druhém pejskovi.. Moc se mi líbí labrador. Bydlíme v RD se dvorem a zahradou. Tam taky bydlí naše fenka.. Já bych chtěla jako svýho pejska. Nejlíp psa a s asponˇnějakým přístupem dovnitř. Přeji si ho za rok až mi bude 14. Budu starší a myslím že mám větší šanci . Zajímalo by mě jestli je to dobrý nápad A jak mamku s tatkou popohnat nebo spis přemluvit?? Děkuji za odpoved.

Nejlepší odpověď
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=p%C5%99em­luvit%20rodi%C4%8De

Další odpovědi
beer

Podle mne to příliš dobrý nápad nebude, máte doma už tak malé ZOO včetně hafuše 🙂
Zkusit to ale můžeš – sama víš nejlíp, co na rodiče platí..