Avatar uživatele
radulka123

Jak mám přemluvit rodiče k zapletení francouzských copů?

Jak mám přemluvit rodiče? Mamka říká, že mi ty copy poškodí vlasy a nosí je jen černošky, taťka říká, že když mi to mamka povolí, tak bude souhlasit taky a navíc, když se o tom dozvěděla babička, tak říkala, že v tom budu jako Jánošík. Prosím poraďte mi někdo, jsem opravdu v koncích. (Jen pro pořádek- myslím ty dva velké copy, ne ty malé)

Zajímavá 0 před 2156 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Muffz

Když pominu, že většině holkám to ani nesluší a vypadají vážně jako Jánošičky, tak bych neměl problém. Vždyť jsou to jen copy, které se dají kdykoliv rozčesat, vlasy se neničí. Začal bych s tím, že si uděláš sama menší copy a až přežijí je (zvyknou si na ně), tak půjdeš do celých francouzských.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mzm

Si je zapleť sama nebo ať pomůže kámoška :) Co je na francouzských copech špatného?
Když zkusím vyhledat čímkoli „francouzský cop“ vidím samé „černošky a jánošíky“ :)

https://duckduc­kgo.com/?q=fran­couzsk%C3%BD+co­p&t=ffsb&iar=i­mages&iax=ima­ges&ia=images

Dcéra používá francouzský cop, dva francouzské copy i „milion copánků“. Přijde mi, že je to praktické i pěkné. Nevidím důvod se tomu vyhýbat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl