alca99

Jak mám přemluvit rodiče aby mě pustili na gympl jinde než do vedlejšího města?

Nejlepší odpověď
anonym

Zadej si do vyhledávače heslo „Jak mám ukecat rodiče…“ Je tam toho fakt moc. Určitě si tam, najdeš svůj správný způsob.
Opakování otázek je podle zdejších pravidel bráno za podvádění. Opakování je to i přesto, že tobě jde o školu a jiným tazatelům třeba o zebru nebo pískomila.
Má osobní rada zde již mockrát opakovaná je s rodiči mluvit, svá stanoviska rozebrat a jejich důvody nepodceňovat. Víš jak budeš za pár týdnů unavená z dojíždění? A tušíš kolikrát uslyšíš, že si něco nemůžeš koupit, protože peníze na to jsi díky svému nápadu procestovala v jízdném?

alca99

Ale ja bych chtěla být na intru.To by vyšlo o něco méně

anonym

Víš, Alčo, ani ten intr nebude zadarmo. Věř tomu, že tě naprosto chápu, taky jsem byla mladá a měla jsem pocit, že celý svět mi otevírá náruč a že rodiče mi v tom brání. Jenže uteče pár let a příjdeš na to, že smysl má spíše to, co chtěli rodiče. Uchrání tě před spoustou nepříjemných zkušeností a ty jim ušetříš dost starostí a navíc i nezanedbatelnou částku peněz. Zkus to s nimi poctivě probrat. Nebuď nepřístupná jejich důvodům, smaž se vše vidět z obou stran.
Pokud to nepomůže, tak si udělej klasickou pomůcku – paspír s ANO a NE. Na jednu stranu přijdou důvody proč to chtít, na druhou proč ne. Mělo by ti to pomoct zorientovat se v tom, oč vlastně chceš bojovat. Ale přeji ti hlavně to, abys byla spokojená.