vlnaska

Jak mám potrestat vedoucího, který nekontroloval podřízené a ti dlouhodobě kradli ve velkém

Nejlepší odpověď
led

A to stále je ešte vedúci? Keď si neplní svoje povinnosti?

Další odpovědi
Drap

Zde jsou víceméně dvě možnosti. Nechat uhradit škodu , nebo alespoň část. Tuším že to lze do výše tříměsíčního platu a nebo propustit. Nového vedoucího najdete bez problémů , otázkou však zůstává jak bude kvalitní

Děda Louda

Pokud jde o škodu většího rozsahu, navíc k radám mých předodpovídatelů, podat trestní oznámení.

hanny 2

Asi kradl taky a podřízení to o něm ví,proto dělal"mrtvýho brouka" a neřekl to na ně.Nechat uhradit škodu a vyhodit.

venkovan

Z podřízeného zloděje udělat vedoucího a z vedoucího udělat podřízeného.
Budou krást spolu sice dál, ale trest bude odpovídající našemu právnímu systému.

Salvaje

Ohlásit na policii, nechat uhradit škodu (můžete až do výše 4násobku průměrné měsíční mzdy) a vyhodit.

coco

Toho člověka neznám osobně,tak nemohu soudit…