lukas.zmizik

jak mám potěšít koště?

Protože mě před chvílí jeden známý říkal: „potěš koště“. Tak já sice jedno koště doma mám ale nenapadá mě, jak bych ho mohl potěšit.
Doplňuji:
zjentek: vymetl sem první hospodu, která zrovna byla kolem !

Nejlepší odpověď
Lucijej

Pořiď mu novou násadu nebo ho pořádně vydrbej ;o)

Další odpovědi
zjentek

něco vymeť ,) ..když mně vypad z ruky hrníček a rozbil se, svévolně mi z pusy vyběhlo- potěš koště ..tak jestli tam nebude souvislost, ale střílím od pasu ,)

Tom20

Podle toho,co máš doma za koště :DD

MonkeyKing

Viz. 4 http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-vecer-co-znamena-3

bolak

Levou rukou ho chytni dole, těsně nad ohonem a pevně drž, aby sebou nekymácelo, potom pravou rukou obejmi prsty násadu zhruba v polovině její délky a krouživými pohyby nahoru, dolu, nahoru, dolu pohybuj zápěstím co tak dlouho jak jen vydržíš, dokuď nedojde k potěšení.

Krakis

Pořiď mu lopatku… 🙂

arygnoc

zjentekovo je logické a krásne – i keď nesprávne.