darlin

Jak mam postupovat v případe,že mám pod nehtem na noze asi 2 měsice otlačený tmavý flek, který se spiš zvětšuje.

Mám s tím vůbec neco dělat.Nebolí mě to.

Nejlepší odpověď
chudst

Pokud se zvetsuje, zasel bych s tim k doktorovi. Pokud vas ujisti, ze to nic neni, bude to fajn a vy budete proste vyjimecny jedinec s tmavym flekem na noze :) Ale pokud zjisti, ze to neni dobre, i kdyz to neboli, pak vam rekne, jak postupovat dal.

Další odpovědi
kapka

Měla jsem také od bot otlačené palce na nohou, tmavé pod nehty, trvalo hodně dlouho, než to zmizelo. Ale nakonec opravdu samo zmizelo. K doktorovi jít můžete, ale pokud to nebolí, tak spíš čekejte, že Vám stejně řekne, že to nic není.

Ještě vysvětlím, pro jistotu, jak jsem si ty palce mohla vlastně otlačit. Manžel mě přenášel přes potok, abych se nemusela zouvat, jenže tam se mnou zahučel, takže se boty namočily a pak hodně rychle uschly na slunci během chůze a scvrkli se. Musela jsem v nich jít ještě spoustu km, takže se palce otlačily.