Jak mám postupovat, když se soused připojil na elektrickou přípojku bez mého vědoní?

mám na svém pozemku dva pilíře. Jeden zařizol ČEZ(má i na něm břemeno)a druhý na vlastní náklady já ( jistič, hodiny). Soused z vedlejší zahrady se mi bez mého vědomí a povolení připojil na přípojku.Myslím si, že musí mít na to můj souhlas, protože jsou na mém pozemku!?jak mám teď postupovat? jsou s ním problémy, takže bych byla radši, kdyby připojen nebyl. Je to má povinnost mu to umožnit?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na "Tvou" přípojku? Jako za hodinama? Tak to je na trestní oznámení, příp na hlášení ČEZu - oni si to vyřídí.

A nebo je na pozemku "stánek" s ČEZáckýma pojistkama - přívod od trafostanice a rozvodnice pro několik nejbližších domů a odtud se napojil soused legální přípojkou? Pak předpokládám, že to bude mít ošetřeno ČEZ v tom věcném břemeni. Myslím, že pokud nic nepoškodil pak s tím nic nenaděláte a je zbytečné dělat další dusno.

Další odpovědi:

Stříbrný

...se mi bez mého vědomí a povolení připojil na přípojku....
připojil se kam přesně, kam zapojil dráty. do které svorkovnice?

Soused nemusí mí povolení na přípojkuod Vás. Protože se nepřipojuje k Vám ale na zařízení čez. Nebo je napojen za Vašemi hodinami?
Nebo jen z bedýnky, kde jsou nožáky má natažen kabel k sobě. Má elektroměr?

Pokročilý

Pokud je to tvoje přípojka, tak zavolej policii a ČEZ.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 1292
Zlatý mosoj 984
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 468
Zlatý Kepler 453
Stříbrný cukrar 389
Zlatý annas 321
Zlatý marci1 287
Zlatý Hlada 286
Stříbrný elektrikář 247

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.