dada10

jak mam postupovat kdyz se nemuzu dostavit na kontrolu kdyz sem na neschopence dekuju

Nejlepší odpověď
tekumseh

Domluvit se s ošetřujícím lékařem.

Další odpovědi
anonym

Jako na kontrolu k lékaři? Tak tam zavolej a domluv se, když to nejde, já měla jít taky na kontrolu, ale bylo mi tak moc zle, že jsem ani vstát nemohla a to jsem měla doktora hned za rohem, řekli mi, že to nevadí, ať příjdu dýl, ale hlavně, aby to věděli, to je důležitý

anonym

Pokud jste na neschopence, tak se nedomlouvejte s ošetřujícím lékařem, ale s orgánem, k němuž se máte na kontrolu dostavit. Ofoťte si nemocenský lístek a až budete mít nový termín kontroly, tak jej předložte jako důkaz toho, že jste v původním termínu byla opravdu nemocná. Někdy to kontrolní úřady vyžadují, jindy Vám prostě odloží termín a dále to neřeší.

marijakes

Poku váš zdravotnís tav dovolí se kontroly účastnit a uáleýí vám na tom, abyste měla kontrolu vyřízenou, domluvte se s ošetřujícím lékařem, ten bude vědět, kde jste a nehrozí vám pak sankce po případné kontrole ze strany pojišťovny. Pokud vám to váš zdravotní stav nedovoluje, postupujte jak radí očko.
Doplňuji:
vysvětlení šotka : záleží vám na tom......:-D