šr.

Jak mám postupovat ?

Na byt v DPS mám klasickou nájemní slouvu na dobu neurčitou. Normální bydlení, platím si nájem, teplou a studenou vodu, el.energii a teplo. To je ale rozpočítáváno na všechny byty podle m3, což je nespravedlivé a myslím právě toto byl můj dotaz. Jestli v takovémto případě musí pronajimatel ( MěÚ) namontovat od 1/1 2015 měřáky na spotřebu a výpočet pro platbu tepla v bytě. Děkuji za vysvětlení.

Nejlepší odpověď
Drap

+Ano, musí

Další odpovědi
ivzez

Měřáky sice namontovat musí, ale situace
se ani po jejich namontování moc nezmění.
Část nákladů na teplo Vám bude fakturována
podle odečtu, zbylá část se rozpočte podle
velikosti jednotek (poměr může být až 40:60) …

Pepa25

Ano, nějaký způsob měření být musí, prosté rozpočítání spotřeby tepla podle plochy nyní padlo.