zazubek1998

Jak mám postavit detektor lži ze stavebnice boffin? Prosím nějaký návod, díky

Nejlepší odpověď
Alesh

Nepochybně najdeš v návodu.

Další odpovědi
Michal Kole

Sice nevím o jakou stavebnici jde, ale pokud nebyl návod obsažen stavebnici reklamujte.

Podle obchodního zákoníku musíte obdržet návod v češtině, pokud to výrobek vyžaduje.

Např. u rohlíku je jasné, že je určen k jídlu, ale třeba u pračky, kde máte 10 tlačítek to tak zřejmé není.