tony2412

Jak mám poslat poštou flash disk?

Jde to v obálce jako dopis?Strašně dlouho jsem nic neposílal a vůbec se v tom nevyznám!

Nejlepší odpověď
iceT

Obálku bych použila bublinkovou.

Další odpovědi
Drap

Stačí jako dopis

mojitek

Na poště lze koupit obálku s bublinkovou fólií.Rozhodně neposílat jako obyčejný dopis,to by s největší pravděpodobností někdo stopil.Poslat rozhodně jako doporučený dopis,ta obálka stojí cca 8 kč a poslání doporučeně 44 kč.Na poště se vypíče podací lístek-adresa Vaše+adresa příjemce,toť vše.Ale je to jistota-pojištěné je to proti ztrátě,poškození apod…do 680kč.Asitak za 2–3 dny to má příjemce doma.

GM

Jako doporučený dopis, „dnes pošlete – zítra dodáme“ – to je pravda!

marci1

Jak píše „iceT“-bublinkovou obálkou. Vevnitří je bublinková fólie. Můžeš si ji koupit přímo na poště. 🙂