Neru1

Jak mám poslat dárek na asku? :)

Nejlepší odpověď
anonym

Najedeš si na profil toho člověka,kterýmu ten dárek chceš poslat.Hned pod obdelníkem SLEDOVAT/ZRUŠIT SLEDOVÁNÍ by mělo být napsáno „vytvořit dárek“.Na to klikneš,vybereš dárek a klikneš na „popkračovat“ a tam dáš myslím svoje tel. číslo a pošleš SMS s kodem(ten tam budeš mít napsanej) a je to.Akorát za to platíš 20Kč.Takže bych ti to nedoporučovala,je to zbytečný.

Další odpovědi
Hawajka

Samozřejmě si zapni ask.fm a jdi na profil toho komu chceš poslat dárek.Na pravo najdeš talčítko sledovat a pod tím je ‚Vyrobit dárek‘ na to musíš kliknou a objeví se ti spousta různých samolepek (dárků). Na asku může zaplatit dárky jen svým kreditem,proto zadáš svoje tel. číslo a dál už budeš vědět sám :) Cena dárku je 30kč.Takže když si deš nabít kredit přišup ještě 30kč a za to můžeš koupit dárek :)