jojo2014

Jak mám poslat balík do Vietnamu? Hlavně jak mám napsat adresu v angličtině nebo ve vietnamštine

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Podle poštovních pravidel se adresa píše v jazyce země určení, popř. ve francouzštině-ano francouzština je mezinárodní poštovní jazyk.
Jen pro ulehčení našim pošťákům bych doporučil název země napsat latinkou-Vietnam za klasické označení státu.

Další odpovědi
Drap

Adresu můžeš napsat jak chceš. Nic to na doručení nemění. Osobně bych to posílal poštou, pokud to nevyžaduje speciální přepravu.