hanna4

Jak mám popsat šaty?

http://nd05.jxs­.cz/801/003/3cfbb27413_8­3849550_o2.jpg
Jak byste popsali tyhle šaty od shora až dolů i ty vlasy a boty? Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Včera jste se ptala na popis ruměnce.

Dnes na šaty. Tento je mnohem snazší. Pište tak, jak je vidíte – líbí x nelíbí, vzhled, barva, délka, boty se k nim hodí x nehodí. kam byste se je vzala atd.

Uvědomte si, že máme jiné vyjadřovací schopnosti. Pokud jde o úkol, vždy vám nebude někdo pomáhat.

Můžeme jen překontrolovat, nikoliv napsat.

Další odpovědi
Drap

Když to celé shrnu, tak bych to popsal: žádná velká sláva.

led

dvojfarebné vzdušné letné šaty so safari príchuťou

ivzez

Nezapomeň na střih, materiál,
pro obchod by bylo důležité i složení materiálu, …

Popiš šaty, výsledek ti zkontrolujeme.

lota

exotické šaty na exotické krásce, černou to začíná (hlava) i končí (boty