letec13

jak mam otevrit soubor???

mam 7zip a nejde mi extrahovat slozka kdyz se o to pokusim tak to napise ze byl proveden pokus o presunuti souboru pred cilovou slozku nebo neco takovyho pls poradte:(:(
Doplňuji:
kdyz to dam extrahovat tak to pise ze windows nemuze slozku otevrit:(:(

Odpovědi
anonym

klikni na soubor pravým myšítkem a dej extrat. Pravděpodobně jsi jej otevřel a chtěl jen přetáhnout soubor, ale on chce i složku, přetáhni celou složku, kde jsou soubory, do svého vybraného adresáře.

anonym

Je to archivní soubor? Taky může být soubor poškozen.