jsemjá

Jak mám oslovit dívku, která se mi líbí?

Líbí se mi jedna holka ale nevím co jí mám říct. Jak ji mám požádat o Telefon? Ptám se abych něco nepokonil hned na začátek. Děkuju.

Nejlepší odpověď
Zvidatel

Jen ji pozdrav a začni se s ní bavit. Pak se jí rovnou zeptej jestli by s tebou někam nezašla. Není to věda.

Další odpovědi
iceT

Ahoj, dovol, abych se ti představil. Jsem xxx a rád bych věděl, jak se jmenuješ ty? Dala bys mi na sebe kontakt?