Nattie

Jak mám opravit tuto potíž s Windows 8???

ahoj,
předevčírem mi začal blbnout notebook a s tátou jsme ho částečně resetovali, tzn.zůstaly tam video, obrázky, písničky a vymazal se google chrome, skype a celé původní nastavení. no a ted mám teda ten resetovanej ntb a když chci stáhnout google chrome nebo skype nebo cokoliv jiného, tak to píše že potíže s diagnostikou, a že omezené povolení atd., a já to nechápu protože jsem připojená normálně na svém google účtu v tom pc. co s tím mám dělat? jak to změnit?? jakákoliv rada !! :) děkuju!

Nejlepší odpověď
badisko

no ..normalne jsi do ovladacich panelu …a tam uzivatelske ucty ..a udelej si ucet jako admin…:D…nejses jako administrator…mela by jsis to tam povilit v uctech …tady too mas vic …ja to necet urcite to tam ale bude …http://jnp.zi­ve.cz/windows-8-jak-si-upravit-uzivatelske-ucty

Další odpovědi
Bedy

Tyhle částečné resety většinou nejsou vymakané, ideální je to kompletně vyresetovat, samozřejmě předtím zálohovat důležitá data.

Jinak Google Chrome nedoporučuji používat, protože dost sleduje aktivitu svých uživatelů – co stahujete, na jaké stránky chodíte apod.
Lepší volba bude třeba Internet Explorer nebo Iron (to je úplně to samé co Chrome, jen to nešpehuje a nemá tolik problémů – například s přehráváním videí na internetu na celé obrazovce ve vyšších kvalitách).