vasout

Jak mám odstranit lepící pásku ze zdi?

Jak mám odstranit lepicí pásku ze zdi?

Odpovědi
anonym

Jaká je to páska? Papírová se prostě navlhčí a opatrně sloupne.Samolepka= problém.Existují různá „odstraňovadla“,a­le! Moc druhů pásek, různé povrchy zdí..... V zásadě jde o narušení funkce lepivé složky a o trpělivost.Záleží i na tom, jestli se chce mít povrch zdi po odstranění pásky neporušen. Jestli na tom nezáleží, doporučuji,je to vyzkoušené, krumpáč.

standa

Univerzální a ´zaručený´ návod neexistuje.

Já jsem sundaval pásku po malování docela obtížně…, což znamenalo, že jsem pásku odlupoval doslova po milimetrech a trošku mi pomohlo, že jsem při odlupování pásky ze zdi ´jel´ po této zdi (těsně za odloupnutou páskou) špachtlí a přitlačoval jsem omítku, která měla ´chuť´ se odloupnout spolu s páskou…

Metr jsem dělal půlhodiny. Fuj !

Teď už vím, že jsem si koupil špatný typ pásky, existují i méně lepivé.

Navlhčení pásky nepomůže, protože se navlhčí i omítka a ta se pak odloupne ještě snáz než, kdyby byla suchá.

HOMER

No krumpacem opravdu radeji ne,ale nejspis se to bez naslednych oprav i tak neobejde takze jestli jde o stary nater a zbytky pasky od plakatu apod. bude nejlepsi precejen znovu vymalovat anebo je mozna vhodna doba poohlednout se po nejakych tapetach.ne internetu je toho moc..treba tahle je moc pekna:http://www.fo­totapety.cz/42947-national-geographic-fototapety/60318-mystic-national-geographic-fototapeta-ctyrdilna-sirka-270-x-194cm-/