Kepler

Jak mám odpovědět na otázku v tomto webu, když mi zmizela nabídka „odpovědět“?

Omlouvám se, jsem tu nový a tak trochu ještě tápu

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Jsi nový – registrovaný a máš omezený počet otázek a odpovědí. Jakmile se zdvihneš-posoupíš, budeš moci více odpovídat nebo dávat více otázek. Viz nápověda.

Další odpovědi
led

Každá kategoria užívateľov má svoje limity, viď http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani :
Z tabuľky hodnotenia je jasná možnosť reakcií začínajúceho užívateľa:
čítať možno bez obmedzenia, ale odpovedať a hodnotiť s obmedzením podľa tabuľky.
„Denní limity pro jednotlivé kategorie:
Kategorie uživatelů Otázek Odpovědí Palec nahoru Zajímavá otázka
Registrovaný.­......... 5............. 5............. 5............­......... 5
Pokročilý....­............ 25........... 25........... 25...........­........ 25
Bronzový .............­...50........­... 50........... 50...........­........ 50
Stříbrný.....­............. 200......... 200......... 200..........­.......200
Zlatý neomezeno neomezeno neomezeno neomezeno
Omezení hodnocení jednomu uživateli – – 25 25
Každý uživatel může za den udělit pouze omezený počet palců a hvězdiček (zajímavá otázka) jinému uživateli. Limity dle kategorie se uplatňují při hodnocení více uživatelů.“

gecco

Viz JájsemRaibek – můžeš odpovědět leda do Diskuse…
Až nasbíráš ´trochu´ bobů, bude to lepší…
😉

anonym

http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

„Daný uživatel obdržel dnes, již maximální počet hodnocení“…podle mě jde jednomu uživateli, bez ohledu na avatar, udělit od jednoho adrasáta max. 5 bodů za otázku (palce nahoru) a max.5 bodů za odpověď (hvězdičky)…

anonym

led, jen je škoda, že v tabulce není uvedeno, kolik se může smazat příspěvků!

led

barbakan,
podľa mňa by nemal mať žiadny užívateľ právo skryť príspevok iného užívateľa. A zobrala by som toto právo aj zlatým a strieborným užívateľom.
Prečo nepíšem zmazať? Pretože…
zmazať – odstrániť príspevok má právo len admin!
Ako „skúsený biely lev so zlatou medailou“ by ste to mohli vedieť.

anonym

…smazat, skrýt, odstranit, zlikvidovat, zničit… není to samé?

P.S. Já to vím!

Kepler

Aha, tak díky! Smysl takové diskriminace mi ovšem uniká. Tak jo, ještě jednou si projdu nápovědu.

anonym

Diskriminace?Spíš přirozená hierarchie stejně jako je v životě…

Kepler

jsem tu druhým dnem, mám všehovšudy 6 odpovědí celkem, takže mi to do těch denních limitů nějak nepasuje

anonym

Nerozumím?Jak nepasuje?Asi jde o maximální hodnocení, ale to je jedno, však do toho se časem dostanete…

anonym

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Hierarchie