Viiw

Jak mám objednat oblečení z BonPrix, mám vyplněný lístek vložit do obálky a poslat na adresu?

Doplňuji:
na netu nemají ale moje číslo :(

Nejlepší odpověď
hanny 2

Takhle už to dávno nedělám,nejlepší je objednávka přes internet!

http://www.bon­prix.cz/
Doplňuji:
Tak si to objednejte telefonicky – 596 629 630 – oni si Vaše číslo poznamenají a až doplní zboží,tak je pošlou.

Další odpovědi
hanulka11

pokud je na lístku adresa Bon Prixu tak do žádné obálky a hanny má pravdu otevři si stránky a listuj a objedne přes net
Doplňuji:
na netu je to ale aktuální takže tvou velikost zřejmě na skladě mít nebudou a pošlou ti dopis ,že zboží není na skladě

terry

Také jsem z BonPrix objednávala přes net.

Viiw

no ale není tam moje velikost…