Jatra

Jak mám nastavit zobrazení miniatur? Když otevřu složku, na chvíli se sice objeví, ale postupně se mění v prázdná okna.

Nejdou mi zobrazit miniatury fotek. Nechci se fotkami proklikávat a hledat. Mohl by mi někdo poradit, jak to mám nastavit, aby se opět zobrazovaly? Když otevřu složku na chvíli se miniatury objeví, ale postupně ze začnou proměňovat v okýnka s listem papíru.

OS Windows 10 Home

Odpovědi
Lamalam

Dokud nám budeš cudně tajit tvůj operační systém a program, ve kterém to otevíráš, tak se asi relevantní odpovědi nedočkáš.

Jatra

V jakémkoliv programu to otevřu – např. v malování – udělá mi to to samé, na chvíli se miniatury fotek zobrazí a postupně mizí – v prog. malování po nich zůstanou ikony s obrázkem krajiny.

Jatra

Windows 10 Home