Avatar uživatele
OuSí

Jak mám nastavit kombo?

Mám nové kytarové kombo … Začínám hrát na kytaru, ale pořád nemůžu vychytat dobrý zvuk. Kombo já v mísnostin 4×2. jak mám nastavit: Bass,Mid,Treble.? dekuji za jakýkoli popis či vlepším přípaďě odkaz na obrázek…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5208 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
inspektorcz

Já hraji na kytaru už 15let. Základem hry na elektrickou kytaru je najít si vlastní zvuk. Kyždý kytarista má svůj vlastní zvuk, tak jako každá kapela má svůj vlastní zvuk.
Začni Bass,Mid,Treble na střední hodnotě a potom zkoušej hledat zvuk, který se ti líbí.
Nezapomeň, že zvuk ovlivňují i potenciometry na el. kytaře. Doporučuji také přikoupit efekty jako např. kvákadlo, delay, booster atd.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Brčko

Podívej se na internetu na rady zkušených hráčů.Třeba v Muzíkusu.Kup si celolampové kombo Marshall a nemusíš mít žadné přídavné zařízení.prostě na něj pověs mikrofon a zvuk jak od Gilmoura nebo Blackmoora.M8š -li sluch poznáš co je dobré a co nestojí za nic!Přehul ho na doraz pěkně do prava!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jana5678

Můj syn hraje na elektrickou kytaru již několik let a nedávno si koupil nové kytarové kombo na internetových stránkách https://www.top­muzika.cz/kate­gorie/kytarova-komba-593/. Hned, jak mu ho kurýr dovezl ho vybalil z krabice a zapojil do zástrčky, pak ještě propojil s kytarou a začal hrát. Za mě je to jednoduché, proto nevím, jaký máte problém se zapojením komba. Osobně bych se obrátila na někoho zkušenějšího.

Nový příspěvek