Jak mám napsat reportáž o celebritě, když je o ní málo informací?

Chtěla bych se dozvědět, jak se píše reportáž, a co mám do ní napsat, když mám o dané celebritě (o které mám psát), velmi málo informací.

Odpovědi
Anizbor

Najdi si www.Osobnost.cz-tam si už poradíš,přeji hodně úspěchů-Ani.

anonym

pokud to jde, tak se sní můžeš spojit.. nebo s jejím managerem, který ti ochotně informace sdělí.. teda jak kdy.. pokud mu jde o zviditelnění jeho celebrity, tak určitě pár věcí řekne.. atp..