....,

Jak mám napsat holce?

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, po prázdninách budu v 9. třídě, je mi 14 let a ve škole se mi líbí jedna holka. Když jsem byl v 6. třídě napsala mi že se jí líbím. V té době mě holky vůbec nezajímaly a tak jsem jí odepsal něco v smyslu že je na mně moc brzo atd. No ale teď se mi začala líbit též. V škole sedí přede mnou. I přes to že za týden k sobě promluvíme jen párkrát mi přes prázdniny chybí. Plánuji ji na začátku školního roku napsat a „vyznat se“. Mám napsat že se mi líbí a dál to nerozvádět nebo napsat slohovku v které vysvětlím vše hned? (Ano, vím že komunikace přes internet není ideální a že by bylo lepší kdybych to řekl osobně, ale nemáme stejnou cestu ze školy a o samotě jen mi dva nikdy nejsme)

Předem děkuji za všechny odpovědi.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nepiš, prostě jí to řekni. Věř mi, jeden čin vydá za celé hromady papíru. Alespoň budeš HNED vědět, jak na tom jsi. :)

Další odpovědi
Lgee

Česky.

Justin1

Můžeš jí napsat, že ti je sympatická, že jsi na ni o prázdninách často myslel a těšil se, až se zase uvidíte, a že bys s ní rád trávil víc času než jenom ten ve škole.

Moje zkušenost je taková, že když jsem se holce líbil v době, kdy to na mě bylo ještě brzo, po několika letech už se na to navázat nedalo. Když se někomu líbíme a odmítneme ho, tak nemůžeme počítat s tím, že bude ještě několik let čekat, jestli si to nerozmyslíme. O tom svědčí i (poněkud depresivní) písnička „Don’t Cry, Joni“, kterou zpívá Conway Twitty a z které vznikla česká verze (na jiné téma) „Chtěl bych být víc než jen přítel tvůj“.

Takže zkus jí napsat, přeji ti, aby to vyšlo, ale raději počítej s tím, že to nemusí vyjít.

Hlada

V žádném případě nic nepiš!!! Pro první kontakt to je naprosto nepřijatelná forma. Co si od toho slibuješ? Jak by měla reagovat? Co když si to nenechá pro sebe? Jako spolužák máš stovky příležitostí navázat kontakt přirozeně. Projevy náklonosti si nech, až se budete znát jako kamarádi.

nyjono

Nebo, až se potkáte, ji můžeš pozvat třeba na zmrzlinu.
Myslím, že to vyjádří víc, než dopis.
A přitom si můžete promluvit.
Co jste dělali přes prázdniny, kde jste byli atd.
Zmrzku má rád skoro každý.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.