Lásenka

Jak mám napsat čárku nahoře-třeba ve slově- ĽORÉAL??

Myslím tu za písmenem L.

Nejlepší odpověď
anonym

pokud nenína národní klávesnici, pak vždy pomůže Mapa Znaků , kterou najdete v nabídce

Start->Programy->Příslušenství … Mapa znaků

na to je spoleh obecně, a v jakékoliv aplikaci.
Doplňuji:
pokud píšete cizími jazyky častěji možná by se vám vyplatilo si přidat francouzskou (či jinou) klávesnici a psaní těchto speciálních znaků bude ještě snažší (Start->Ovladaci panely->Místní a jazykové nastavvení (případně do vyhledávacího pole napsat „klávesnice“) …)

Další odpovědi
Bumbes

Pokud se jedná o některou z těchto možností: Ĺ ĺ L' l' – tak je to hned vedle sebe na klávesnici. Ta čárka vedle se píše až po písmenu.

quentos

ve Wordu se dá pomocí Vložit > Symbol, tam si apostrof najdete

esdakgjdfjhg

Příspěvek smazán administrátorem.