s.p.

Jak mám naladit tv LG 32LD351?

Dobrý den, vlastním televizi LG 32LD351. Vykazuje signál 100%, ale kvalita signálu kolísá (5–50%). momentálě mám černou nebo kostičkovanou obrazovku. Zkoušela jsem i zesilovač signálu, ale tv nereaguje.. Děkuji za případné odpovědi a pomoc.

Odpovědi
anonym

anténa společná, vlastní, venkovní, vnitřní? pokud je kvalita 50% a nehraje, tak je to málo

Czedicz0

Zesilovač anténu nenahradí. Je k pouze k zesílení dobrého signálu, aby se bez zhoršení kvality dostal koaxiálem až k televizi.

s.p.

Moc děkuji, ale co teď s tím? Předem děkuji