Killmen

Jak mám nakreslit nerealistickou kresbu?

Ve škole jsme dostali za dú nakreslit nějaký příběh ,,nerealostickou" kresbou a učitel nám to moc nevysvetlil, tak mi prosím napište, jestli nemáte nejake dobré typy jak to udělat

Odpovědi
Quimby

No, tak ses měl zeptat toho učitele, ne? Já těžko mohu vědět, co si pod tím představuje.
Ani nevím jak dobře umíš kreslit, ale zkus si prohlídnout surrealistické obrazy, třeba se nečím inspiruješ.

Magix.cz

Zkus nakreslit třeba nějaký svůj sen.

klumprt

Nesnažit se o co nejvěrnější zachycení podoby postav a věcí. Velké hlavy, krátké nohy, porušení perspektivy, vyměněné barvy (modrá pleť, zelené nebe, červená tráva) apod.