sisisisinka

Jak mám najít adresu, když si chci dopisovat s někým z Anglie?

jak mám najít adresu když si chci dopisovat s někým z anglie

Odpovědi
Quimby

Se toho člověka zeptej, ne?

snílek

Můžeš se třeba podívat na stránku: www.interpals.net . Když si tam založíš účet a napíšeš něco málo o sobě, např. jakými jazyky mluvíš a na jaké úrovni, můžeš si bez problémů najít někoho z Anglie, Ameriky, Afriky, prostě skoro z celého světa, s kým si můžeš začít psát. 🙂 Dá se tam zvolit, jakým způsobem si chceš dopisovat, jestli pouze poštou nebo přes internet, nebo obojí. Skvěle se tak seznámíš s lidmi z ciziny, bohužel ale ne osobně. Pokud chceš někoho opravdu poznat, nezbývá ti vážně, než jet do zahraničí. Doufám, že ti moje odpověď aspoň trochu pomohla. 🙂

sisisisinka

děkuju moc snad se podaří