Jak mám nainstalovat nějaký program do cloudu?

Jde mi o to, abych měl někde program v síti, dal do něj třeba za ůkol převod filmů, a pak se po čase napojil a ůkol byl splněn.Abych prostě nemusel zatěžovat svuj počítač.

Odpovědi
arygnoc

skúste www.spoon.net

ale mám pocit, že free tam je iba 1gb.

:-Q

mariohlas

Na spoon.net je free 5 GB. Sám občas používám, ale ačkoliv mám spolehlivé a rychlé připojení, přesto občas padá. Asi budete zklamán tím, že si tam nemůžete vložit vlastní program – možno vybrat jen z programů, které jsou v nabídce.

petra15

Vanasi
ty jsi s tvým internetem asi odstrasující prípad…kdy jsi byl naposledy venku ?
Ted muzes v tvé zatemnené komurce jeste kourit hasis a objednat si vzdycky pizzu, a vylézat jen jednou rocne ven…:-)xD…ze k tomu nemás daleko ?

huxa

Náhodou, toto potřebuje velká část lidí, kteří počítač používají vážně jako nástroj a vydělávají si ním. Ovšem, pizzo a hašišem nepohrdnu, ovšem schází k tomu nějaká lehší děva, nechtěla bys dojít? 🙂

anonym

Kolik váží Petra15??
😁

petra15

mowla
huxa s vanasem me nechtejí vázit, ale napráskat na zadek, ze prý se jen vysmívám — no dobre tak se tedy pred miliónovým publikem omlouvám, a odvolávám co jsem odvolala a slibuji, co jsem slíbila---jen né pizzu, hasis a pomlásku…:-)xD