BurTon

Jak mám nahrát písničky ve formátu mp3 na CD, když mé rádio v autě nepřehraje mp3?

jedná se o rádio/navigaci Nexus

Nejlepší odpověď
lexx

Na to je vhodný program Nero (ale i jiné) a zvoliš vytvořit hudební disk – přidat – dokončit – vypálit. MP3 se převede na wav který hraje na čemkoliv. Počítej však s tím že nekomprimované soubory (písničky) potřebují mnohonásobně víc místa na cílovém CD-R.

Další odpovědi
SeptikB

Potřebuješ program, který z MP3 udělá audio stopy. Můžeš hledat na netu pod tagy „audio cd program“, zde je odkaz na jeden náhodný program:

http://www.slu­necnice.cz/sw/mp3-audio-cd-burner/

Zkontroluj si, jestli je tam před vypálením nastaveno CD AUDIO nebo formát CDA. Na audio cd nahraješ průměrně 20 písniček, v MP3 je to i 200.

Petra09

Nebo si je ve stazenym formatu zkonektoruj na Vaw-ten je pro CD.

bolak

vypálit to jako audio stopu, to snad umí každej CD přehrávač

Ian

Jeden nápad bych měl, zakoupit tzv. FM Transmitter. Nahraješ si písničky na flashdisk, FM Transmitter (dále jen FM T) dáš do zásuvky v autě a auto rádio naladíš na signál, který vysílá FM T, a je to.

Zdroj: http://www.al­za.cz/search.htm?ex­ps=fm+transmit­ter+do+auta