FIlipBareš

Jak mám nabrat váhu?

Zdravím,je mi sedmnáct let.
Vážím 61 kg a měřím 185 cm což je v hodně velkém nepoměru.Potřeboval bych poradit jak mám nabrat váhu,protože doopravdy nevím jak na to s ním toho za den vážně hodně.
Když se zvážím ráno vážím např.: 60 kg a večer 61kg a druhý den je to a samé 60kg večer 61kg.
Budu rád za jakoukoliv radu.
Díky za případné odpovědi :)

Odpovědi
marci1

Již vícekrát zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20na­brat%20v%C3%A1hu

gecco

Předpokládám, že chceš nabrat svaly…
😉

  1. jez nadbytek bílkovin (sýr, tvaroh, vejce, červené maso, kolagen)
  2. cvič, před cvičením si dej nějaké sacharidy (ať netrávíš bílkoviny na energii)

anonym

Ovesné vločky s jogurtem,potom spolehlivě přibereš,mám vyzkoušeno.